افتتاح باشگاه دانشجویان ایران

به نام او

چند ماهی است با ورود این ویروس منحوس به کشور عزیزمان ایران، علاوه بر تغییراتی چشم‌گیر در تمامی شئونات زندگی‌هایمان و از میانمان رفتن تعداد زیادی از هموطنان و داغدار شدن خانواده‌هایشان، سکوتی رخوت بار بر فعالیت‌های گروه های دانشجویی سراسر کشور سایه افکنده است. هر چند بسیاری از گروه ها و تشکل ها علی رغم تمامی مشکلات و موانع موجود حاصل از این شرایط، همچنان مجدانه به تلاش‌های خود در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، صنفی، جهادی و تشکیلاتی ادامه داده‌اند اما بسیاری از گروه های دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به جهت فراهم نبودن بسیاری از زیرساخت‌های ارتباطی و همچنین خالی شدن فضای دانشگاه‌ها از دانشجویان و دشواری دسترسی به آنان، متاثر از این فضا مجبور به کنار گذاشتن بخشی از فعالیت‌های خود یا به کلی به تعطیلی کشاندن گروه دانشجویی مربوطه شده‌اند. علاوه بر همه این موارد و شرایط نوظهور کرونایی جهان که تنها اختصاص به مرزهای کشورمان ندارد، چند سالی است خصوصا با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ارتباطات و فضای مجازی، نیاز به بستر ارتباطی یکپارچه‌ای به منظور اتصال گروه های دانشجویی به جامعه مخاطب علاقمند خود در سراسر کشور و ایجاد زیرساختی چندمنظوره جهت ارائه خدمات یکپارچه و هدفمند دانشجویی با دورنمای ارتقا سطح علمی و عملی دانشجویان و تقویت جایگاه گروه های دانشجویی در میان دانشجویان و ایجاد انگیزه در دانشجویان جهت کسب تجربه‌های متنوع در فضاهای این چنینی به وضوح حس می‌شود. با درنظرگیری همه این موارد بر آن شدیم تا با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری گامی استوار و درخور در جهت رفع تمامی این موانع برداریم و از همین سو برای نخستین بار در ایران مفتخریم تا با طراحی و پیاده سازی سامانه ملی باشگاه دانشجویان ایران میزبان همه شما دانشجویان ایران زمین از اقصی نقاط کشور بوده و بستری را جهت ارائه خدمات چند منظوره به شما فراهم آورده‌ایم. لذا با استعانت از حضرت دوست که هر چه داریم از اوست و همراهی و همیاری شما عزیزان جهت ارائه خدمات مطلوب به شما دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور سامانه ملی باشگاه دانشجویان ایران در تاریخ 23 دی ماه 1399 آغاز به کار می‌کند. لازم به ذکر است در مسیر توسعه و رفع نقایص احتمالی سامانه همواره چشم به مشارکت شما دوستان و گوش به ارائه نظرات و پیشنهاداتتان داریم.

پاسخ

  1. سلام
    بنده کارمند هستم، قسمتی هست که تحصیلات و سایر اطلاعات باید تکمیل میشد، آیا این را کارکنان هم باید انجام بدهند، دانشجو چندسال گذشته بوده ایم، داخل فیلم هم بیشتر درباره دانشجو ها کانون ها انجمن ها نشریات، شورای صنفی و… صحبت شده

  2. سلام
    بنده در سایت ثبت نام ولی متاسفانه ایمیل اشتباه ثبت شد، نتوانستم وارد شوم و بازیابی کلمه عبور زدم که به ایمیل اشتباه ارسال می شود.
    لطفا ایمیل صحیح را که در قسمت ایمیل ارسال می شود، اصلاح کنید.( اشتباه تایپی در کلمه gmail است)